Ярослав Андрійович Солтис

 

Ярослав Солтис

 Народився 1 вересня 1948 року в с.Бичківці, Чортківського р-ну, Тернопільської області.

 Після закінчення Бичковецької восьмирічної школи в 1963 році поступив на хорове відділення Теребовлянського культурно-освітнього училища, яке закінчив у 1967 році.

 3 грудня 1969 року працює солістом хору Заслуженого Академічного Буковинського ансамблю пісні і танцю. Заочно, в цей час, закінчив хормейстерський факультет Київського інституту культури. Разом з колективом ансамблю успішно гастролював по найбільших концертних залах колишнього Радянського союзу і за кордоном.

 У 2002 році заключив контракт з хором «DON KOZAKEN» що базується в Німеччині, і як провідний соліст успішно працював в цьому колективі по грудень місяць 2005 року. Як соліст цього хору виступав в кращих концертних залах Європи.

 Як соліст-вокаліст приймав участь в усіх творчих звітах художніх колективів майстрів мистецтв Чернівецької області в м. Києві в палаці культури «Україна».

 За успішну творчу діяльність і високий професіоналізм нагороджений грамотами Міністерства культури України і Кабінету міністрів України, йому присвоєні почесні звання :

  «Заслужений працівник культури України» - 1986р.

  «Заслужений артист України» - 1997р.

  «Народний артист України» - 2008р.

  «Лауреат літературно-мистецької премії ім. С. Воробкевича.» -1999р.

Розробка сайту: веб-студія "DreamArts"