Склад симфонічного оркестру

Художній керівник та головний диригент

Созанський Йосип Йосипович,засл.діяч мистецтв України

 

Диригент

Курило Тарас Євгенович

 

Директор-розпорядник

Пампуха Генадій Костантинович

 

Концертмейстер оркестру

Чеботов Павло Миколайович, засл.артист України

 

І скрипки

Плаксін Юрій Євгенович –концертмейстер

Паранюк Віктор Юрійович

Шапко Людмила Олександрівна –засл.артист України

Брентал Олександр Моріцович

Дуда Тетяна Ізяславівна

Пампуха Світлана Євгенівна

Миронко Марія С

Руссу Уляна Миколаївна

Філіпов Віталій Іванович

Мицак Оксана В

Череватенко Тетяна

Лазар Лілія Михайлівна

 

ІІ скрипки

Никируй Людмила Іванівна-концертмейстер

Косар Руслана Романівна

Барицька Оксана Мирославівна

Зарубайко Леся

Батт Юрій Валерійович

Филип’юк  Михайло Михайлович

Ганзюк Ольга

Конєва Тетяна Василівна

Чайка Мар’ян Семенович

Остаєнкова Юлія Григорівна

 

Альти

Хаскелевич Олена Володимирівна-концертмейстер

Павчук Михайло Васильович

Користін Вадим Миколайович

Гавришко Володимир Дмитрович

Колобаєв Євген Валентинович

Власова Юлія

Гаврилова Лілія

 

Віолончелі

Кадюк Ігор Богданович –концертмейстер, засл.артист  України

Головін Микола Володимирович –лауреат міжнародного конкурсу ім.М.Лисенка

Видрай Людмила Георгівна

Амброзевич Ольга Петрівна

Казарбіна Оксана Вікторівна

Калініна Павлина Дмитрівна

 

Контрабаси

Городенський  Роьан Гаврилович – концертмейстер

Остаєнков Юрій Григорович

Пантя Роман Іванович

Дяконюк Остап Васильович

Чорней Петро

 

Флейти

Негрескул Анатолій Григорович-концертмейстер

Маркова Світлана (флейта,пікколо)

Остапович Микола Миколайович (флейта,пікколо)

Дебера Ольга Олегівна

Мостепан Олександр Михайлович

 

Гобої

Бідняк Володимир Васильович-концертмейстер(гобой,англійський ріжок)

Дебера Олег Миронович (гобой,англійський ріжок)

Прокопишин Сергій

Гук Андрій Богданович

 

Кларнети

Дуда Ізяслав Михайлович-концертмейстер

Думініка Євген Михайлович

Настасійчук Микола

Пампуха Вадим Геннадійович (кларнет,бас кларнет )

 

Фаготи

Семака Андрій Пилипович-концертмейстер

Конєв Олександр Адольфович

Георгіна В’ячеслав Васильович

Герасімов Олександр Юхимович (контрафагот)

 

Валторни

Тесак Роман Тарасович-концертмейстер

Холодюк Олександр

Залевський Ярослав Валентинович

Кривенчук Степан Миколайович

Серебрянський Анатолій Петрович

Сторощук Іван Іванович

 

Труби

Кшижевський Ярослав Володимирович-концертмейстер

Цуркан Петро Миколайович

Гаврилюк Дмитро

 

Тромбони

Фоменко Леонід Олексійович-концертмейстер

Чепига Андрій

Гнус Тарас Маркович

Горанюк Іван Дмитрович

 

Туба

Чеботар Олексій Михайлович

 

Клавішні інструменти

Холоменюк Юрій Іванович

 

Ударні

Акейніков Олександр Петрович-концертмейстер

Попелухін Олег Володимирович

Юшко Генадій

 

Лектор-музикознавець

Марковська Неля Орестівна

 

Бібліотекар

Риб’юк Валентина Олексіївна

 

Монтувальник сцени

Вакарюк  Володимир

 

 

 

Розробка сайту: веб-студія "DreamArts"