МУЗИЧНА ПРОСВІТА

                                                                     Музична просвіта

 Творчий склад концертної групи «Музична просвіта» завжди був і є провідником у маси творів вітчизняної та зарубіжної класики, українських народних пісень, доробку композиторів Буковини.

    Ніна Каплієнко

   «Заслужена артистка України» (1997р.) Солістка-вокалістка Чернівецької  обласної філармонії. З 1973р. після закінчення Одеської  державної консерваторії  ім. А.В. Нежджнової працює солісткою за кваліфікацією концертно-камерної і оперної співачки. За час роботи відтворила понад 120 тематичних концертних програм з творів українських, зарубіжних класиків, сучасних композиторів та народних пісень.

  За 42 роки творчої діяльності Н.Каплієнко здійснила близько чотирьох тисяч концертних виступів на сценах філармонії, театрів, у клубах і будинках культури, перед школярами та молоддю в абонементах «Музична просвіта». За багаторічну культурно-шефську роботу серед воїнів нагороджена Грамотою Міністерства культури України(1980р.).

  Василь Пиндик

  «Заслужений артист України». Закінчив Рівненське музичне училище (1972р.), ( студію з підготовки акторських кадрів при Державній Заслуженій капелі бандуристів УРСР – 1968р.). В.М. Пиндик широко знаний співак-бандурист буковинського краю та далеко за його межами. Трудову діяльність розпочав у 1968 р. солістом, вокалістом-бандуристом Рівненської обласної філармонії. В 1972-1977рр. працював директором та викладачем по класу бандури Степанської дитячої музичної школи Рівненської області. З 1977 по 1992р. – художній керівник капели бандуристів Чернівецького державного університету ім. Ю.Федьковича. З 1992р. працює в Чернівецькій обласній філармонії солістом. В його репертуарі близько тисячі пісень, дум, арій та романсів. За високі досягнення та розвиток української культури нагороджений званням лауреата обласної літературно-мистецької премії ім. С.Воробкевича(1998р.)

Розробка сайту: веб-студія "DreamArts"