Музика віків живе (Органний зал)

Органний зал

18 серпня 1992 р. відбулося урочисте відкриття залу органної та камерної музики, присвячене 1-й річниці Дня Незалежності України. Першими виконавцями у цьому залі стали органістка С.Бардаус та дует скрипалів -заслужені артисти України П.Чоботов та Л.Шапко. Кращі органісти України – В.Кошуба та І.Калиновська (м. Київ), Т.Багінець (м. Харків), Н.Часникова (м. Донецьк), Н.Висіч (м. Ужгород) – чарували своєю майстерністю прихильників цієї музики.

Фестивалі органної музики подарували можливість слухати і бачити таких виконавців, як Х.Грудень ( Польща), Г.Леккеркеркер (Голландія), Б.Гфререр і І.Трумер ( Австрія), Д.Кін і Д. Носик (США), Д.Таунхіл і А.Пау (Англія), В.Майнхольд і К.Кеггенгофф (Німеччина).

В стінах цього залу виступили не тільки виконавці органної музики, а і співаки, голоси котрих лунали в кращих залах багатьох країн світу. Чарівний голос соліста Братиславської опери О.Вовка, чудові голоси буковинського краю заслужених артистів України Я.Солтиса, Н.Каплієнко, І.Дерди, О.Урсуляка. На біс грали народний артист України Б. Которович, камерний оркестр під керівництвом заслуженого артиста України Ю.Гіни. Дивували своєю майстерністю лауреат міжнародних конкурсів серед акордеоністів Л.Богославець і всесвітньо відомий скрипаль С.Крилов.

Назавжди залишиться в пам’яті концерт «Христос воскрес» хору заслуженого Буковинського ансамблю пісні і танцю України під керівництвом Народного артиста України, професора А.Кушніренка. Сходи до органного залу широкі і двері відчинені для тих, хто прагне до духовного, культурного і високого!

Розробка сайту: веб-студія "DreamArts"