Чеботов Павло Миколайович

 

 

Скрипач, диригент, Народний артист України, художній керівник академічного камерного оркестру Чернівецької обласної філармонії. Випускник Горьковської державної консерваторії ім. М.І. Глінки, вчився в класі ЛМК доцента Ніни Бейліної.

  
 Працював в симфонічних і камерних оркестрах і м.г. Куйбишев, Горький, Томськ, Миколаїв, Київ, Чернівці - в останніх на посаді концертмейстера. Був художнім керівником Томської обласної філармонії.
 
  В 2002-2008 роках працював по контракту в Турецькій республіці на посаді доцента консерваторії Афіонского університету.
  
 Серед учнів є лауреати міжнародних конкурсів.
  
 Веде інтенсивну концертну діяльність як скрипач, а також в ансамблі з Заслуженою артисткою Україги Людмилою Шапко - скрипка, також випускницею Горьковської консерваторії та ЛМК Еленою Чеботовою - фортепіано.

 Працював в симфонічних і камерних оркестрах і м.Куйбишев, Горький, Томськ, Миколаїв, Київ, Чернівці - в останніх на посаді концертмейстера. Був художнім керівником Томської обласної філармонії.

Шлях до нашого міста був тривалим і нелегким. Студентські роки у Горькому, спілкування із визначини майстрами -                   Н. Бейліною, М. Ростроповичем, квартетом ім. О. Бородіна,        К. Кондрашиним, Г. Рождественским, А. Шнітке, потім робота у старійшому симфонічному оркестрі Сибіру в Томську і одночасно - сольні виступи, гра у квартеті, з камерним оркетром. Незліченні програми, програми, програми... У Павла до того ж ще й аспірантура, адміністративна робота керівника колективу і постійні тісні контакти з численними гастролерами (проблем у котрих, до речі, тоді було набагато менше, ніж у теперішніх) -   Д. Шафраном, В. Співаковим, Ю. Башметом, В. Третьяковим,      Т. Гринденко, О. Любимвим та багатьма іншими.

Сибір цікавий та екзотичний, але надто далекий від рідного дому. І ось з 1983 р. починаеться новий етап у житті - Україна, Миколаївський камерний оркестр.

  В 2002-2008 роках працював по контракту в Турецькій республіці на посаді доцента консерваторії Афіонского університету.

 Серед учнів є лауреати міжнародних конкурсів.

 Веде інтенсивну концертну діяльність як скрипач, а також в ансамблі з Заслуженою артисткою Україги Людмилою Шапко - скрипка, також випускницею Горьковської консерваторії та ЛМК Оленою Чеботовою - фортепіано.

 

 

Розробка сайту: веб-студія "DreamArts"