Дует

Далекого 1985 року до Чернівців приїхали скрипалі Людмила шапко та Павло Чеботов.

Шлях до нашого міста був тривалим і нелегким. Студентські роки у Горькому, спілкування із визначини майстрами - Н. Бейліною, М. Ростроповичем, квартетом ім. О. Бородіна, К. Кондрашиним, Г. Рождественским, А. Шнітке, потім робота у старійшому симфонічному оркестрі Сибіру в Томську і одночасно - сольні виступи, гра у квартеті, з камерним оркетром. Незліченні програми, програми, програми... У Павла до того ж ще й аспірантура, адміністративна робота керівника колективу і постійні тісні контакти з численними гастролерами (проблем у котрих, до речі, тоді було набагато менше, ніж у теперішніх) - Д. Шафраном, В. Співаковим, Ю. Башметом, В. Третьяковим, Т. Гринденко, О. Любимвим та багатьма іншими.
Сибір цікавий та екзотичний, але надто далекий від рідного дому. І ось з 1983 р. починаеться новий етап у житті. Україна - Миколаївський камерний оркестр.

Шлях музикантів до нашого міста був тривалим і нелегким. Студентські роки у Горькому, спілкування із визначини майстрами - Н. Бейліною, М. Ростроповичем, квартетом ім. О. Бородіна,     К. Кондрашиним, Г. Рождественским, А. Шнітке, потім робота у старійшому симфонічному оркестрі Сибіру в Томську і одночасно - сольні виступи, гра у квартеті, з камерним оркетром. Незліченні програми, програми, програми... У Павла до того ж ще й аспірантура, адміністративна робота керівника колективу і постійні тісні контакти з численними гастролерами (проблем у котрих, до речі, тоді було набагато менше, ніж у теперішніх) -   Д. Шафраном, В. Співаковим, Ю. Башметом, В. Третьяковим,      Т. Гринденко, О. Любимвим та багатьма іншими.

Сибір цікавий та екзотичний, але надто далекий від рідного дому. І ось з 1983 р. починаеться новий етап у житті. Україна - Миколаївський камерний оркестр.

Усе ніби-то складалося нормально. Проте чогось не вистачало для повного творчого комфорту. В цей час і с падає на думку пограти удвох, створити скрипковий дует. Адже музики для двох скрипок так багато, музики різної, дивної, неповторної, а виконується вона так образливо рідко. Доля розпорядилася, щоби створився нарешті цей дует саме при Чернівецькій філармонії, де артисти почали працювати з жовтня 1985 року. 

Відтоді - десятки програм і гастрольних маршрутів, сотні концертів, тисячі слухачів і невимовне, невичерпе бажання грати ще й ще якомога більше найрізномітнішої музики, робити це з кожним разом краще, удоскалюючись, перевершуючи самих себе.

Але ці музиканти відомі на Буковині та й в Україні загалом не тільки як дует. Стрімко набув популярності ансамбль солістів "Консонанс", за створення якого взявся невсидючий Павло Чеботов. Частку своєї праці, душі і таланту вклали музиканти у створення, тепер вже улюбленого для чернівчан, симфонічного оркестру.

Втім, які б різножанрові інтереси не захоплювали їх, які б новинки не спокушали, - все одно гра дуетом завжди залишається основною, найулюбленішою справою, якій вони щиро віддані.

 

Розробка сайту: веб-студія "DreamArts"