Афіша

 

 

 

  

 

 

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

  

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

В останній весняний день березня, а саме 31 числа, шанувальники органної музики будуть мати унікальну можливість познайомитися ще з одним талановитим органістом із Швейцарії, який нині є активним учасником різних экспериментальних проектів в якості піаніста, клавішника та аранжувальника.Випускник Санкт-Петербурзької консерваторії та аспірант Королівської Академії Музики в Лондоні (по класу органа у Девіда Титтерінгтона і по класу імпровізації у Ліонеля Рогга), Лауреат міжнародних конкурсів Ilja Völlmy (Ілля (Кудрявцев) випробовує свої творчі здібності працюючи асистентом на Кафедрі Органу лондонської Королівської академії музики. З 2007 по 2009 він займає посаду головного органіста і кантора Методистської Церкви на Хайд стріт у Лондоні (одна з найстаріших методистських церков у світі). З 2009р. живе і працює у Швейцарії, займає посаду головного органіста церкви Св. Мартіна в окрузі Liestal, а також працює асистентом у Базельській церкви св. Петра та Кафедральному соборі Базеля.
На сьогоднішній день він є організатором і художнім керівником Міжнародного Органного Фестивалю кантону Базель-Ланд, Концертних циклів "Heuremystique" (містичні настрої) і "З темряви до світла" (Великодній Фестиваль), ініціатором створення органного суспільства округу Листаль.
Учасник багатьох музичних фестивалях, у числі таких відомих як CityofLondonFestival, LondonHandelFestival, SpitalfieldsFestival, SouthbankcentreMessiaenFestival, NachtdesGlaubens (Базель), Фестиваль "GrandeOrgue" (Росія), фестивалю „Ніч Органу“ в Цюріху (у тому числі в рамках Міжнародного Органного Симпозіуму) він активно концертує з сольними та спільними проектами (серед них дует орган-віолончель "ChartsRussesDuo", орган і пантоміма, орган і ударні, джаз і прогресив-рок на органі і інші) в країнах Західної Європи та Росії.
Тому, я Неля Марковська, рекомендую прийти 31 березня у зал органної та камерної музики та познайомитися з надзвичайно цікавою творчою особистістю – Ilja Völlmy.
 

 

 

 Шановні прихильники органної музики! На Вас чекає нова концертна програма – бесіда «МУЗИКА, ЯКА ЛІКУЄ…». 25 лютого ії презентує солістка Чернівецької обласної філармонії Світлана БАРДАУС .Я впевнена, що ні для кого вже не є секретом те,що музичні твори мають здатність зцілювати. Класичною музикою можна позбутися від багатьох хвороб, розвинути свої творчі та інтелектуальні здібності. Тому, яку музику слухає людина, від того і залежить її характер настрій та бажання повноцінно жити. Музика має здатність впливати на нервову систему людини, яка реагує на музичний ритм і гармонізує фізіологічні процеси в організмі. Найбільш сильним і комплексним впливом на людину має орган - клавішний духовий інструмент з потужним звучанням. Вважається, що саме він гармонізує психоемоційний стан людини, освітлює розум, звільняючи його від страхів, занепокоєнь і нав'язливих думок. Саме тому, солістка Чернівецької обласної філармонії Світлана БАРДАУС, вирішила піти на музичний експеримент і запросити всіх бажаючих відновити свій душевний баланс. 
Тому, я, Неля Марковська, з приємним хвилюванням і надією на духовне відновлення, теж запрошую всіх своїх колег та вельми поважних любителів органної музики провести цей зимовий вечір у повному консонансі і гармонії….

         

…і мовчки сотня непокорених героїв
відходила у чисті небеса,
і погляди знесилених мільйонів
дивились вслід братам, батькам, синам;

у темне небо по руках в відкритих трунах
до світу кращого крізь сльози матерів,
не буде прощення убивцям й нам не буде,
коли непомщеними лишаться всі ті, хто так любив,
хто не дістався правди, оступившись на півкроці,
хто згас за нас, недотягнувши до весни,
тримає курс у небеса славетна сотня,
землі своєї упокоєні сини.

горять серця, палають вільні душі,
зійшла зоря, гряде нове життя,
герої не вмирають, кличуть нас на барикади,
і хай прийме тіла їх мерзла ще земля,
витає дух нескореної волі,
гримлять щити, молитви і пісні,
рядами рівними між нас ідуть герої,
усі, хто голову поклав в ці темні дні.

 

Шановні Буковинці! На Вас знову чекає музичний подарунок. Незабутня феєрія, сповнена різнобарвними кольорами музики, співу та запальних танців у виконанні Черкаського народного хору. Цей є всесвітньо відомий, істинно народний колектив, який постійно здійснює нові концертні виступи та не перестає вражати своєю високою майстерністю, відданістю мистецтву та втіленням справжніх народних українських традицій. Виколисаний у Черкаському краї на землі Богдана Хмельницького і Тараса Шевченка, на батьківщині Семена Гулака-Артемовського та Кирила Стеценка, Черкаський державний академічний заслужений український народний хор увібрав у себе мелодику, дух і слово українського пісенного мистецтва і підняв його на найвищі вершини. Тому, з радістю запрошую всіх, хто по справжньому закоханий в українську пісню та не є байдужим до свого рідного українського мистецтва. З повагою, Неля Марковська. 

 На передодні Дня закоханих, а саме 10 лютого, Академічний симфонічний оркестр Чернівецької обласної філармонії, знову готує для Вас новий музичний подарунок - ПАРАД ДИРИГЕНТІВ!!! Феєричне, неперевершене свято для всіх закоханих у класичну музику, влаштують нам ДЕСЯТЬ найвідоміших маестро з південної Кореї. І я впевнена, що Ви, дорогі шанувальники симфонічної музики, не упустите рідку можливість почути в одному концерті Ваші улюблені твори Ж.Офенбаха, Й.Гайдна, М.Глінки, П.І.Чайковського, Ф.Мендельсона, Дж.Росіні, Л.Ван Бетховена, В.А.Моцарта та Дж.Верді. А концерт «Пісня на човні» для корейського національного музичного інструменту КАЯГИМУ, який вперше в Україні буде виконуватися у супроводі симфонічного оркестру, зачарує всіх присутніх своїм витонченим східним колоритом. Отож, я, Неля Марковська, разом з Вами в очікуванні нового та невідомого….

Звертаюся до наших постійних глядачів. Вельмишановних шанувальників органної музики. Незабаром на Вас чекає ще один музичний подарунок від соліста Національного будинку органної та камерної музики, всім добре відомого органіста, Народного артиста України - Володимира Кошуби. В репертуарі якого чимало різноманітних тематичних програм, таких як, «Французька музика ХІХ-ХХ століть», «Концерти для органа з оркестром віденських класиків», «Йоганн Себастьян Бах», «Музика композито

Розробка сайту: веб-студія "DreamArts"