Вітаємо на сайті Чернівецької філармонії!

 

Оголошується громадське обговорення про присвоєння

Чернівецькій обласній філармонії назви імені Дмитра Гнатюка. 

 

 

    

 

 

 

 

 

В останній весняний день березня, а саме 31 числа, шанувальники органної музики будуть мати унікальну можливість познайомитися ще з одним талановитим органістом із Швейцарії, який нині є активним учасником різних экспериментальних проектів в якості піаніста, клавішника та аранжувальника.Випускник Санкт-Петербурзької консерваторії та аспірант Королівської Академії Музики в Лондоні (по класу органа у Девіда Титтерінгтона і по класу імпровізації у Ліонеля Рогга), Лауреат міжнародних конкурсів Ilja Völlmy (Ілля (Кудрявцев) випробовує свої творчі здібності працюючи асистентом на Кафедрі Органу лондонської Королівської академії музики. З 2007 по 2009 він займає посаду головного органіста і кантора Методистської Церкви на Хайд стріт у Лондоні (одна з найстаріших методистських церков у світі). З 2009р. живе і працює у Швейцарії, займає посаду головного органіста церкви Св. Мартіна в окрузі Liestal, а також працює асистентом у Базельській церкви св. Петра та Кафедральному соборі Базеля.
На сьогоднішній день він є організатором і художнім керівником Міжнародного Органного Фестивалю кантону Базель-Ланд, Концертних циклів "Heuremystique" (містичні настрої) і "З темряви до світла" (Великодній Фестиваль), ініціатором створення органного суспільства округу Листаль.
Учасник багатьох музичних фестивалях, у числі таких відомих як CityofLondonFestival, LondonHandelFestival, SpitalfieldsFestival, SouthbankcentreMessiaenFestival, NachtdesGlaubens (Базель), Фестиваль "GrandeOrgue" (Росія), фестивалю „Ніч Органу“ в Цюріху (у тому числі в рамках Міжнародного Органного Симпозіуму) він активно концертує з сольними та спільними проектами (серед них дует орган-віолончель "ChartsRussesDuo", орган і пантоміма, орган і ударні, джаз і прогресив-рок на органі і інші) в країнах Західної Європи та Росії.
Тому, я Неля Марковська, рекомендую прийти 31 березня у зал органної та камерної музики та познайомитися з надзвичайно цікавою творчою особистістю – Ilja Völlmy.

 

 

 

 

 

 

 

Неможливо передати словами біль від втрати…. особливо тоді, коли відходить у всесвіт добра, порядна і талановита людина. Людина, з безмежно великим і відкритим серцем. Людина, яка підтримувала кожного, хто звертався за допомогою…за порадою…!
Анатолій Юрійович до кожного з нас був НЕ байдужим. Жив правдою…. Щиро радів нашим спільним творчим перемогам. Він завжди міг знайти ті потрібні слова, які були кожному з нас, такими необхідними…. Чи то, слова...чи то, справедлива директорська порада…Чи то, відверта гордість від кожного вдалого концерту… Чи то, справжня батьківська підтримка молодих талановитих артистів, музикантів, диригентів та режисерів, які ніколи його не підводили…. тому, що довіряли йому і відчували його велику довіру до себе…. Ми всі жили однією великою, творчою філармонійною родиною і планували концертне майбутнє… Але…
Тому, зараз, коли абсолютно зайвими стають високо пафосні слова, нехай звучить музика!!! Яку він безмежно любив, якою він жив….
Цей симфонічний вечір ми, артисти Академічного симфонічного оркестру на чолі з диригентом Йосипом Созанським, з великою повагою та шаною, присвячуємо світлій пам’яті

Генерального директора Чернівецької обласної філармонії

ВІЗНЮКА АНАТОЛІЯ ЮРІЙОВИЧА.
Н.М....

Розробка сайту: веб-студія "DreamArts"