Вітаємо на сайті Чернівецької філармонії!

    

 

 

 

На Новорічні свята

Чернівецька обласна філармонія готує для Вас ексклюзивну святкову программу  

 «Аліса в країні казок»

На Вас чекає феєричне музичне шоу – подорож відомими казками, зустрічі з яскравими казковими персонажами, яких знають і люблять дорослі та діти усього світу.

 28, 29, 30 грудня та 2, 3, 4, 5, 9, 10, 11, 12 січня

о 12.30  Вас зустрічатимуть Дід Мороз зі Снігуронькою!

Варітсь квитка 30 грн.

Квитки в касі філармонії, тел. 52-43-38

Довідки за тел. 050 766 82 77, 067 863 40 04

 

У перший зимовий день грудня ми запрошуємо всіх шанувальників фортепіанного мистецтва у зал Чернівецької філармонії на камерний вечір, організатором якого є Австрійський культурний форум. Наш гість, який представить нам надзвичайно висококласну концертну програму, Австрійський соліст Флоріан Файльмайєр. Свою концертнудіяльність він розпочав ще у шкільні роки, а саме у музичному коледжі м. Лінц. Його віртуозною грою насолоджуються вишукані слухачі віденського концертного залу Музикферайн у Відні та Брукнерхауса у м. Лінц. Цей молодий видатний музикант постійно співпрацює як соліст з Філармонійним оркестром штату Луїзіана, Мюнхенським симфонічним оркестром, Моцартеум оркестром у Зальцбурзі, Brucknerorchester міста Лінца, з Віденським камерним оркестром, з камерним оркестром Philharmonisches Вернігероде та є солістом філармонії Зальцбурга. Надзвичайна чутливість та безліч нюансів його фортепіанної гри, а також перлинна легкість його технічної віртуозності - це лише деякі характеристики, притаманні цьому молодому піаністу. І я впевнена, що фортепіанні твори Л.Ван Бетховена, Вілла Лобоса, Едварда Гріга та Ференца Ліста у бездоганному виконанні Флоріана Файльмайєра, залишать феєричні спогади не тільки у знаних Чернівецьких майстрів фортепіанного мистецтва, а і у молодих та починаючих піаністах, які ще тільки прагнуть до високого професіоналізму. З повагою та інтересом до майбутньої концертної події, Неля Марковська. 

Концертний зал органної та камерної музики вже неможливо собі уявити без єдиної в нашому місті солістки - органістки Світлани БАРДАУС. Яка багато років підряд на розсуд вибагливого слухача представила вже не одну високопрофесійну концертну програму. Ось і на цей раз, 3 грудня, на Вас чекає надзвичайно оригінальний вечір, де будуть звучати найкращі твори Й. Пахельбеля, Й.С. Баха, В.А. Моцарта, Д. Бортнянського, М. Березовського, М. Скорика та В. Івасюка. Причому звучатимуть вони не просто як концертні номери. Основний музичний акцент цього вечора в тому, що сам інструмент - орган буде представлений як грандіозний симфонічний оркестр. Більшість творів, які прозвучать це є переклади для органу камерної, фортепіанної, хорової та вокальної музики. І, хоча, нам всім добре відомо, що можливості цього королівського інструменту безмежні, та почути орган в якості великого оркестру є рідкою можливістю. Тому, давайте разом відкриємо для себе всі музичні грані та багатотембровість його величності – органу!

З повагою, Неля Марковська. 

Розробка сайту: веб-студія "DreamArts"