Вітаємо на сайті Чернівецької філармонії!

 

  

 

      Шановні батьки, школярі та студенти!      

Чернівецька обласна філармонія ім. Д.Гнатюка

пропонує вам відвідати тематичні концерти

"СИЛА ВЕЛИЧНОЇ МУЗИКИ"

за участю художніх колективів та солістів філармонії

Вартість абонемента (5 концертів) - 75 грн.

Вартість квитка без абонемента - 

 

 24 січня запрошуємо вас на ювілей «ХОРУ «ЧЕРНІВЦІ»»

2010 го року на Різдво відбувся їх перший концерт під назвою "Нова радість". За 10 років хор «Чернівці» подарував своїм шанувальникам безліч радісних емоцій, десятки чудових концертних програм та прем’єрних виконань! Колектив став переможцем хорових конкурсів та здобув міжнародне визнання!

У святковому концерті хору ви почуєте нові твори та кращі пісні з їх 10-річного репертуару. 

«Хор «Чернівці» щиро запрошує всіх своїх шанувальників, друзів, всіх, хто любить хорову музику!

24 січня, 18.30, зал чернівецької обласної філармонії ім.Д.Гнатюка

 

 

 

 

 

 

 

 с  

 

 

 

 

 

 

 

Неможливо передати словами біль від втрати…. особливо тоді, коли відходить у всесвіт добра, порядна і талановита людина. Людина, з безмежно великим і відкритим серцем. Людина, яка підтримувала кожного, хто звертався за допомогою…за порадою…!
Анатолій Юрійович до кожного з нас був НЕ байдужим. Жив правдою…. Щиро радів нашим спільним творчим перемогам. Він завжди міг знайти ті потрібні слова, які були кожному з нас, такими необхідними…. Чи то, слова...чи то, справедлива директорська порада…Чи то, відверта гордість від кожного вдалого концерту… Чи то, справжня батьківська підтримка молодих талановитих артистів, музикантів, диригентів та режисерів, які ніколи його не підводили…. тому, що довіряли йому і відчували його велику довіру до себе…. Ми всі жили однією великою, творчою філармонійною родиною і планували концертне майбутнє… Але…
Тому, зараз, коли абсолютно зайвими стають високо пафосні слова, нехай звучить музика!!! Яку він безмежно любив, якою він жив….
Цей симфонічний вечір ми, артисти Академічного симфонічного оркестру на чолі з диригентом Йосипом Созанським, з великою повагою та шаною, присвячуємо світлій пам’яті

Генерального директора Чернівецької обласної філармонії

ВІЗНЮКА АНАТОЛІЯ ЮРІЙОВИЧА.
Н.М....

Розробка сайту: веб-студія "DreamArts"