Вітаємо на сайті Чернівецької філармонії!

 

Оголошується громадське обговорення про присвоєння

Чернівецькій обласній філармонії назви імені Дмитра Гнатюка. 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановні Буковинці! На Вас знову чекає музичний подарунок. Незабутня феєрія, сповнена різнобарвними кольорами музики, співу та запальних танців у виконанні Черкаського народного хору. Цей є всесвітньо відомий, істинно народний колектив, який постійно здійснює нові концертні виступи та не перестає вражати своєю високою майстерністю, відданістю мистецтву та втіленням справжніх народних українських традицій. Виколисаний у Черкаському краї на землі Богдана Хмельницького і Тараса Шевченка, на батьківщині Семена Гулака-Артемовського та Кирила Стеценка, Черкаський державний академічний заслужений український народний хор увібрав у себе мелодику, дух і слово українського пісенного мистецтва і підняв його на найвищі вершини. Тому, з радістю запрошую всіх, хто по справжньому закоханий в українську пісню та не є байдужим до свого рідного українського мистецтва. З повагою, Неля Марковська.

 …і мовчки сотня непокорених героїв

відходила у чисті небеса,
і погляди знесилених мільйонів
дивились вслід братам, батькам, синам;

у темне небо по руках в відкритих трунах
до світу кращого крізь сльози матерів,
не буде прощення убивцям й нам не буде,
коли непомщеними лишаться всі ті, хто так любив,
хто не дістався правди, оступившись на півкроці,
хто згас за нас, недотягнувши до весни,
тримає курс у небеса славетна сотня,
землі своєї упокоєні сини.

горять серця, палають вільні душі,
зійшла зоря, гряде нове життя,
герої не вмирають, кличуть нас на барикади,
і хай прийме тіла їх мерзла ще земля,
витає дух нескореної волі,
гримлять щити, молитви і пісні,
рядами рівними між нас ідуть герої,
усі, хто голову поклав в ці темні дні.

Шановні прихильники органної музики! На Вас чекає нова концертна програма – бесіда «МУЗИКА, ЯКА ЛІКУЄ…». 25 лютого ії презентує солістка Чернівецької обласної філармонії Світлана БАРДАУС .Я впевнена, що ні для кого вже не є секретом те,що музичні твори мають здатність зцілювати. Класичною музикою можна позбутися від багатьох хвороб, розвинути свої творчі та інтелектуальні здібності. Тому, яку музику слухає людина, від того і залежить її характер настрій та бажання повноцінно жити. Музика має здатність впливати на нервову систему людини, яка реагує на музичний ритм і гармонізує фізіологічні процеси в організмі. Найбільш сильним і комплексним впливом на людину має орган - клавішний духовий інструмент з потужним звучанням. Вважається, що саме він гармонізує психоемоційний стан людини, освітлює розум, звільняючи його від страхів, занепокоєнь і нав'язливих думок. Саме тому, солістка Чернівецької обласної філармонії Світлана БАРДАУС, вирішила піти на музичний експеримент і запросити всіх бажаючих відновити свій душевний баланс. 

Тому, я, Неля Марковська, з приємним хвилюванням і надією на духовне відновлення, теж запрошую всіх своїх колег та вельми поважних любителів органної музики провести цей зимовий вечір у повному консонансі і гармонії…. 

 

 

 

 

 

 

 

Неможливо передати словами біль від втрати…. особливо тоді, коли відходить у всесвіт добра, порядна і талановита людина. Людина, з безмежно великим і відкритим серцем. Людина, яка підтримувала кожного, хто звертався за допомогою…за порадою…!
Анатолій Юрійович до кожного з нас був НЕ байдужим. Жив правдою…. Щиро радів нашим спільним творчим перемогам. Він завжди міг знайти ті потрібні слова, які були кожному з нас, такими необхідними…. Чи то, слова...чи то, справедлива директорська порада…Чи то, відверта гордість від кожного вдалого концерту… Чи то, справжня батьківська підтримка молодих талановитих артистів, музикантів, диригентів та режисерів, які ніколи його не підводили…. тому, що довіряли йому і відчували його велику довіру до себе…. Ми всі жили однією великою, творчою філармонійною родиною і планували концертне майбутнє… Але…
Тому, зараз, коли абсолютно зайвими стають високо пафосні слова, нехай звучить музика!!! Яку він безмежно любив, якою він жив….
Цей симфонічний вечір ми, артисти Академічного симфонічного оркестру на чолі з диригентом Йосипом Созанським, з великою повагою та шаною, присвячуємо світлій пам’яті

Генерального директора Чернівецької обласної філармонії

ВІЗНЮКА АНАТОЛІЯ ЮРІЙОВИЧА.
Н.М....

Розробка сайту: веб-студія "DreamArts"