Вітаємо на сайті Чернівецької філармонії!

 

  

 

      Шановні батьки, школярі та студенти!      

Чернівецька обласна філармонія ім. Д.Гнатюка

пропонує вам відвідати тематичні концерти

"СИЛА ВЕЛИЧНОЇ МУЗИКИ"

за участю художніх колективів та солістів філармонії

Вартість абонемента (5 концертів) - 75 грн.

Вартість квитка без абонемента - 

 

 

 

 

 

 

«Для мене музика це складна математика»…
23 лютого у залі камерної та органної музики Олена Мацелюх представить нову концертну прогаму.
Усіма відома органістка Олена Мацелюх вже багато років працює у Львівському Будинку органної та камерної музики, а також веде викладацьку діяльність у Львівській обласній філармонії. Ця унікальна жінка вміє вдало знаходити найдавніші та найоригінальніші твори різних композиторів світу. Вона єдина органістка, яка вперше у світі виконала математичне число Пі покладене на музику. Серед її творчих партнерів, які вже неодноразово приїздили до Чернівців, були відомі вокалісти та інструменталісти. Вони є обличчям музичної сучасності. Та на цей раз, Олена Мацелюх вперше представить вишуканій буковинський публіці талановиту скрипальку Лілію Цуру. Яка закінчила Львівську музичну академію ім. М. Лисенка та працювала у складі львівського оркестру INSO. Разом з цим оркестром вона гастролювала у країнах Європи, Азії та південної Америки. А на сьогоднішній день працює у складі оркестру Віртуози Львова у Львівській обласній Філармонії. Прожити рік за годину…Це здається неможливим без машини часу. Та Олена Мацелюх і Лілія Цура пропонують зламати часовий простір разом із всесвітньо відомими «Порами року» А. Вівальді. А на тих, хто має особливе бажання потрапити на концерт, чекає подорож у благодатну епоху бароко, де жив і творив великий геній - Й.С.Бах. Його неперевершені прелюдії, фуги та хорали, у тому числі «Овечки можуть спокійно пастися», на цей раз прозвучать в оригінальному поєднанні величного органу і тендітної скрипки. Саме тому, вечір, який відбудеться у залі камерної та органної музики Чернівецької обласної філармонії ім. Д. Гнатюка, стане для нас ще одним музичним відкриттям.

Тому, радо запрошуємо вас насолодитися прекрасною музикою великих композиторів та вийти за часові рамки за допомогою музичної машини часу. 

Нова концертна програма, яку представляє академічний камерний оркестр «CAPRICCIO» під керівництвом народного артиста України Павла Чеботова «Від Вівальді до П’яцолли», це новий музичний проект колективу у так званому форматі «легкого» жанру.
На сьогоднішній день музичне життя пересічного Чернівецького глядача на стільки різноманітне та різножанрове, що справжнє серйозне класичне мистецтво, на жаль, відходить на другий план. Особливо для молоді, яка обирає для себе більш популярну та доступну музику. Саме тому, у концертному вечорі, який відбудеться 28 лютого у залі Чернівецької обласної філармонії ім. Д. Гнатюка, будуть звучати ті твори, які наші юні глядачі звикли чути з екранів телевізорів у рекламних роликах та у вигляді телефонних ринг тонів. Саме ці, всесвітньо відомі твори та багато інших музичних шедеврів і будуть звучати у цьому камерному вечорі. Але,вже у повному та оригінальному концертному виконанні.
«Гроза» та «Адажіо» Антоніо Вівальді з циклу «Пори року» «Венеціанський карнавал» Ніколо Паганіні, музичні жарти В.А. Моцарта, «Полька – піцикато» Й. Штрауса та мало відомі для підростаючого покоління музичні п’єси, такі як «Серенада» А. Андерсона , «Сувенір» В. Полторацького та надзвичайно харизматичне танго – балет Астора П’яцолли, на цей раз відкриють нашим глядачам інші грані та можливості суто класичного колективу під орудою маестро - Павла Чеботва.
Отже нова програма – нові глядачі та нові незабутні враження очікують всіх, хто розділить з оркестром один з останніх зимових вечорів.

 

Знаний на Буковині естрадно - духовий оркестр, який має таку ж співзвучну назву «Буковина», радо запрошує на весняне побачення всіх тих, хто закоханий у музику!!

Святковий весняний концерт «З любов’ю для Вас», відбудеться 5 березня у залі Чернівецької обласної філармонії ім. Д. Гнатюка, на якому буде представлена абсолютно нова концертна програма колективу.

Знаний в Україні музикант, заслужений працівник культури України, художній керівник та головний диригент оркестру Георгій Новаковський, разом із оркестрантами , талановитими і самобутніми музикантами, приготували неповторне музичне свято за участю відомих солістів та шоу – балету.

Улюблені буковинські вокалісти - Олеся Франків, Георгій Постевко, Ігор Раца, Марія Сандуляк та Олександр Атодирес виконають найвідоміші світові хіти. На рівні із відомими класичними творами. У концерті також прозвучать саундтреки з улюблених фільмів, молдавські замальовки та неперевершені музичні твори українських композиторів.

Всі, хто хоча би раз побував на концерті естрадно-духового оркестру знає, що кожний музичний номер, виконаний у концертній програмі оркестру «Буковина», заставляє затамовувати подих та не перестає дивувати своєю віртуозною складністю. Ритмічні соло на маловідомих ударних інструментах та «важких» духових, якимось дивним чином з невагомою легкістю поєднуються з вокальними голосами і не тільки. Вони не перестають дивувати своєю співзвучністю із сердечними ритмами кожного глядача, хто попадає під чари самих музикантів – учасників оркестрового дійства. Скромні і талановиті солісти, які є справжніми майстрами своєї справи, невтомно вражають глядачів своєю артистичною харизмою та віртуозністю.

Якщо напередодні весняного свята у жінок запитатися який саме подарунок ми очікуємо перш за все, то кожна з нас відповість – весняні квіти! А потім вже коштовності, майбутній літній відпочинок, шуби, яхти і тому подібне.

Але ті, хто бажає побувати на концерті естрадно - духового оркестру Чернівецької обласної філармонії «Буковина», без жодного сумніву включать у свій подарунковий список ще й і квиточки на концерт цього неперевершеного колективу.
А що ж приготував нам сам маестро Новаковський?! Який черговий сюрприз він готує для витонченої жіночої половини людства?!

Поки що залишається великою таємницею, яка розкриється тільки під час самого святкового вечора.

 

 

 

 

 

 

 

 

 с  

 

 

 

 

 

 

 

Неможливо передати словами біль від втрати…. особливо тоді, коли відходить у всесвіт добра, порядна і талановита людина. Людина, з безмежно великим і відкритим серцем. Людина, яка підтримувала кожного, хто звертався за допомогою…за порадою…!
Анатолій Юрійович до кожного з нас був НЕ байдужим. Жив правдою…. Щиро радів нашим спільним творчим перемогам. Він завжди міг знайти ті потрібні слова, які були кожному з нас, такими необхідними…. Чи то, слова...чи то, справедлива директорська порада…Чи то, відверта гордість від кожного вдалого концерту… Чи то, справжня батьківська підтримка молодих талановитих артистів, музикантів, диригентів та режисерів, які ніколи його не підводили…. тому, що довіряли йому і відчували його велику довіру до себе…. Ми всі жили однією великою, творчою філармонійною родиною і планували концертне майбутнє… Але…
Тому, зараз, коли абсолютно зайвими стають високо пафосні слова, нехай звучить музика!!! Яку він безмежно любив, якою він жив….
Цей симфонічний вечір ми, артисти Академічного симфонічного оркестру на чолі з диригентом Йосипом Созанським, з великою повагою та шаною, присвячуємо світлій пам’яті

Генерального директора Чернівецької обласної філармонії

ВІЗНЮКА АНАТОЛІЯ ЮРІЙОВИЧА.
Н.М....

Розробка сайту: веб-студія "DreamArts"