Notice: Undefined variable: depth in /usr/home/filarmoniya/data/www/filarmoniya.cv.ua/service/modules/classes/content_page.php on line 15 Чернівецька філармонія. Симфонічний оркестр. Органний зал.

Вітаємо на сайті Чернівецької філармонії!

  

 

 

 

 

  

 15 грудня о 18:30

«У ритмі танцю» пройде вечір камерної музики артистів Чернівецької обласної філармонії ім. Д.Гнатюка – Юлії Чампели та Ірини Гураль. Ви почуєте твори К.Сен-Санса, П.Сарасате, М.Мусоргського, Б.Бартока, А.Хачатуряна, С.Прокоф’єва та А.Шнітке у творчому тандемі скрипки і фортепіано. У концерті візьмуть участь Станіслав Нагорний (гітара) та Роман Пантя (контрабас). 

 

   

20грудня о 18:30

 

Шановні чернівчани та гості нашого міста! Поспішаємо поділитися чудовою новиною – вперше для Вас святковий сольний концерт духової музики на естраді!Вже 20 грудня 2017, у залі Чернівецької обласної філармонії ім. Д.Гнатюка відбудеться концерт оркестру духових інструментів «BUKOVYNA». Колектив та художній керівник і головний диригент – Георгій Новаковський представлять Вам програму з відомих композицій, яка неодмінно сподобається кожному глядачу! 

 

 

 21 грудня 0 18:30

У повітрі відчутні перші зимові нотки, а світ уже в очікуванні… Всі готуються до великого дійства – народження Ісуса Христа. І ось напередодні зимових свят Світлана Бардаус, Олена Урсуляк, Вероніка Скицько, Віталій Соболєв разом із учнями, викладачами та хором хлопчиків Музичної школи №1 (Керівник – Н. Мацей) запрошують Васу зал органної та камерної музики на святковий концерт «В очікуванні Різдва»! 

 

 

                                                                                                                                                                    

 

 

 с  

 

 

 

 

 

 

 

Неможливо передати словами біль від втрати…. особливо тоді, коли відходить у всесвіт добра, порядна і талановита людина. Людина, з безмежно великим і відкритим серцем. Людина, яка підтримувала кожного, хто звертався за допомогою…за порадою…!
Анатолій Юрійович до кожного з нас був НЕ байдужим. Жив правдою…. Щиро радів нашим спільним творчим перемогам. Він завжди міг знайти ті потрібні слова, які були кожному з нас, такими необхідними…. Чи то, слова...чи то, справедлива директорська порада…Чи то, відверта гордість від кожного вдалого концерту… Чи то, справжня батьківська підтримка молодих талановитих артистів, музикантів, диригентів та режисерів, які ніколи його не підводили…. тому, що довіряли йому і відчували його велику довіру до себе…. Ми всі жили однією великою, творчою філармонійною родиною і планували концертне майбутнє… Але…
Тому, зараз, коли абсолютно зайвими стають високо пафосні слова, нехай звучить музика!!! Яку він безмежно любив, якою він жив….
Цей симфонічний вечір ми, артисти Академічного симфонічного оркестру на чолі з диригентом Йосипом Созанським, з великою повагою та шаною, присвячуємо світлій пам’яті

Генерального директора Чернівецької обласної філармонії

ВІЗНЮКА АНАТОЛІЯ ЮРІЙОВИЧА.
Н.М....

Розробка сайту: веб-студія "DreamArts"