Вітаємо на сайті Чернівецької філармонії!

 

Оголошується громадське обговорення про присвоєння

Чернівецькій обласній філармонії назви імені Дмитра Гнатюка. 

 

 

    

 

 

 

 

Шанувальники народного інструментального мистецтва! Поспішайте придбати квитки на концерт Ансамблю народної музики «ПЛАЙ», який відбудеться у філармонії 25 сіічня. Цей є самобутній колектив, на чолі з диригентом, Заслуженим артистом України - Миколою ГАКМАНОМ, який був створений восени 1994 року в м. Чернівці. Його творчими здобутками за час існування, можна рахувати декілька сот успішно проведених концертів, як в Україні так і за кордоном - у Франції, Німеччині, Люксембурзі, Польщі, Голландії та Румунії. Тим, хто завітає саме на цей святковий вечір,напевно буде дуже цікаво почути різні музичні інструменти,як традиційні,так і ті, які рідко звучать у нашому сучасному побуті. Скрипка, акордеон, цимбали, контрабас, кларнет, сопілка а також неперевершені окарина, най, дводенцівка, тилинка, кавал та різновиди сопілки. А крім віртуозної гри на музичних інструментах учасники ансамблю ще й подарують нам яскраві хвилини щирого співу ваших улюблених та відомих буковинських пісень. Цікавим є те, що у свої концертні програми колектив включає не тільки суто український фольклор, характерний для північної Буковини. Ми будемо мати унікальну можливість почути як гуцульський, румунський, польський так і угорський фольк у сучасному аранжуванні. І все це музичне розмаїття різножанрово відображається у репертуарі цього самобутнього колективу, який сьогодні нараховує біля ста п’єс та пісень. 
А постійна тісна співпраця із солістами філармонії Оленою Урсуляк (колоратурне сопрано), Богданою Зайцевою (сопрано) та Володимиром Фісюком (тенор), додають таким спільним програмам свій особливий колорит та шарм.
Отже, разом з нетерпінням очікуємо цей вечір, де ми почуємо улюблені вечірні мелодії відомого колективу - Ансамблю народної музики «ПЛАЙ».
З повагою, Неля Марковська.

 

Розробка сайту: веб-студія "DreamArts"